RevitaLash Primer 7,39ml- outlet
Nowy

RevitaLash Primer 7,39ml- outlet

Niebieski podkład do rzęs RevitaLash ® Pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy ułatwiając nałożenie mascary oraz pokrywa rzęsy jedwabiście matową formułą, dzięki której tusz trzyma się lepiej.  Primer jest nowy, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Ostatnie egzemplarze!

50,00 zł

+ Lista życzeń

Podwójna objętość rzęs

Primer odżywia rzęsy i chroni je przed łamaniem. Podkręca i układa rzęsy. Potęguje efekt tuszu do rzęs oraz wydłuża jego trwałość. Niebieski kolor sprawia, że oczy wyglądają na większe i bardziej błyszczące. Podkreśla kolor oczu i wzmacnia kolor tuszu. 

Jak stosować?

Nałóż warstwę RevitaLash Volumizing Primer i natychmiast, gdy baza jest jeszcze mokra, nałóż ulubiony kolor RevitaLash Mascara.


Produkty marki RevitaLash® są dostępne wyłącznie w gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach kosmetycznych oraz w salonach spa. Więcej informacji na www.revitalash.com.pl

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

RevitaLash Primer 7,39ml- outlet

RevitaLash Primer 7,39ml- outlet

Niebieski podkład do rzęs RevitaLash®

Pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy ułatwiając nałożenie mascary oraz pokrywa rzęsy jedwabiście matową formułą, dzięki której tusz trzyma się lepiej.

 Primer jest nowy, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.