RevitaLash Nouriche - odżywka do rzęs - 3.75ml
Nowy

RevitaLash Nouriche - odżywka do rzęs - 3.75ml -outlet

Kompleksowa intensywna kuracja, która aktywnie pobudza do wzrostu bardzo słabe, zniszczone  i wymagające natychmiastowej regeneracji  rzęsy. Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Ostatnie egzemplarze!

120,00 zł

+ Lista życzeń

Odżywcza suplementacja
RevitaLash Nouriche - odżywka do rzęs - 3.75ml

Odżywcza suplementacja RevitaLash Nouriche - odżywka do rzęs - 3.75ml wykorzystuje najnowsze osiągnięcia zespołu doktora Brinkenhoffa twórcy marki RevitaLash®. Nourichel przywróci blask i całkowicie odmieni Twoje rzęsy!

Odżywcza suplementacja Nouriche jest dedykowana osobom o bardzo wrażliwej oprawie oczu i osłabionych rzęsach. Po intensywnej kilku miesięcznej kuracji RevitaLash® Advanced można kontynuować kurację tą samą odżywką kilka razy w tygodniu lub zamiennie zastosować codziennie RevitaLash Nouriche jedynie w celu podtrzymywania efektu.

Głównym zadaniem odżywki RevitaLash® Advanced jest kompleksowa intensywna kuracja, która aktywnie pobudza do wzrostu bardzo słabe, zniszczone i wymagające natychmiastowej regeneracji rzęsy. Natomiast RevitaLash Nouriche ma za zadanie suplementować i nawilżać rzęsy mocą odżywczego aloesu, witamin, aminokwasów i opatentowanego kompleksu nanopeptydów.

Stworzona z połączenia opatentowanego kompleksu nanopeptydów, odżywczego aloesu, ekstraktu miłorzębu japońskiego, flawonoidów, antyoksydantów, witamin oraz aminokwasów sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie witalne i naturalnie kuszące.

Sposób działania

  • pomaga uzyskać mocne,długie, ponętne i lśniące rzęsy,
  • suplementuje i nawilża rzęsy mocą najnowszej generacji opatentowanych kompleksów składników,
  • wyciąg z miłorzębu japońskiego, chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska,
  • precyzyjny aplikator zapewnia wygodne użycie

Sposób użycia

Aplikuj codziennie na noc niewielką ilość odżywczej suplementacji V`Lumine™ na rzęsy tuż u ich nasady. Poprawę zauważysz już po kilku tygodniach. Dla podtrzymania efekt stosuj regularnie.

Odkryj Swoje Piękno™

Opakowanie o pojemności 3,75 ml wystarcza na 6 miesięcy
codziennej aplikacji (przy zastosowaniu zgodnie z zalecaniami producenta).

Bezpieczne produkty

Revitalash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

RevitaLash Nouriche - odżywka do rzęs - 3.75ml -outlet

RevitaLash Nouriche - odżywka do rzęs - 3.75ml -outlet

Kompleksowa intensywna kuracja, która aktywnie pobudza do wzrostu bardzo słabe, zniszczone i wymagające natychmiastowej regeneracji rzęsy.

Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania.

Zabezpieczony jest ochronną folią.