Zestaw INFINITY PLAZANET

Zestaw INFINITY PLAZANET

Zestaw INFINITY PLAZANET

Dostępny

350,00 zł

+ Lista życzeń

RevitaLash® Advanced  - 3,5ml

odżywka stymulująca wzrost rzęs - 6 miesięczna kuracja

     Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash® Advanced. RevitaLash® Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji.

Historia powstania produktu

Athena Cosmetics, ciesząca się pozycją światowego lidera w dziedzinie opracowywania innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków, która jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash, ma przyjemność ogłosić przełom w zaawansowanej technologii pielęgnacji rzęs wprowadzając na rynek (czerwiec 2011 USA, lipiec 2011 Polska) najnowszą formułę RevitaLash® Advanced.

Bezpieczny produkt

Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.

RevitaLash® Fineline Primer - 15ml - jedwabista baza wypełniająca drobne linie i zmarszczki natwarzy. Natychmiastowy efekt gładkiej i elastycznej skóry! Rozświetlona skóra wokół oczu! Przekrocz granicę ŚWIATŁA z RevitaLash®! Wygładź linie CZASU! Mineralne kuliste odbicie światła pochodzące z kryształukwarcu! Natychmiastowy EFEKT gładkiej i elastycznej skóry! Podstawa perfekcyjnie wykonanego makijażu. 

Dhimethicon jest używany przez lekarzy w redukowaniuwielkości blizn, wspomaga proces kolagenezy. Zapewnia właściwe środowisko dla regeneracji skóry, tworzy ochronna warstwę zapobiegającą utracie wilgoci.

Ekstrakt z brązowych alg - stymuluje syntezę kwasuhialuronowego chroni przed wolnymi rodnikami

Trójgliceryd kaprynowy - spowalnia utratę wody przeztworzenie specjalnej bariery na powierzchni skóryStosowanie: Umyj ręce i twarz preferowanym preparatem do oczyszczania inastępnie dokładnie osusz

UWAGA Fineline Primer może być nałożony na krem nawilżający

KROK 1 Małą ilość Fineline Primer nakładamy na docelowemiejsca takie jak „kurze łapki”, fałd nosowo-wargowy oraz liniemarionetek.

KROK 2 Pozostawiamy produkt na chwilę i następnie nakładamy codzienny Makijaż.

RevitaLash® bag – luksusowa podręczna kosmetyczka lub piórnik

Oryginalne produkty marki RevitaLash® są dostępne wyłączniew gabinetach medycyny estetycznej, kosmetycznych i spa oraz na www.revitalash.com.pl

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw INFINITY PLAZANET

Zestaw INFINITY PLAZANET

Zestaw INFINITY PLAZANET