V`Lumine™ by RevitaLash® - odżywcza suplementacja

Odżywcza suplementacja do rzęs

ODŻYWKA DO RZĘS V`LUMINE 4

Dostępny

220,00 zł

+ Lista życzeń

Odżywcza suplementacja
V`Lumine™ Eyelash Conditioner 4.0 ml

Naturalnie kuszące rzęsy

Odżywcza suplementacja V`Lumine™ Eyelash Conditioner wykorzystuje najnowsze osiągnięcia zespołu doktora Brinkenhoffa twórcy marki RevitaLash®. V`Lumine™ przywróci blask i całkowicie odmieni Twoje rzęsy!

Nowa odżywcza suplementacja V`Lumine™ jest dedykowana osobom o bardzo wrażliwej oprawie oczu i osłabionych rzęsach. Po intensywnej kilku miesięcznej kuracji RevitaLash® Advanced można kontynuować kurację tą samą odżywką kilka razy w tygodniu lub zamiennie zastosować codziennie V`Lumine™ jedynie w celu podtrzymywania efektu.

Głównym zadaniem odżywki RevitaLash® Advanced jest kompleksowa intensywna kuracja, która aktywnie pobudza do wzrostu bardzo słabe, zniszczone i wymagające natychmiastowej regeneracji rzęsy. Natomiast nowa linia V`Lumine™ ma za zadanie suplementować i nawilżać rzęsy mocą odżywczego aloesu, witamin, aminokwasów i opatentowanego kompleksu nanopeptydów.

Stworzona z połączenia opatentowanego kompleksu nanopeptydów, odżywczego aloesu, ekstraktu miłorzębu japońskiego, flawonoidów, antyoksydantów, witamin oraz aminokwasów sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie witalne i naturalnie kuszące.

Sposób działania

  • pomaga uzyskać mocne,długie, ponętne i lśniące rzęsy,
  • suplementuje i nawilża rzęsy mocą najnowszej generacji opatentowanych kompleksów składników,
  • wyciąg z miłorzębu japońskiego, chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska,
  • precyzyjny aplikator zapewnia wygodne użycie

Sposób użycia

Aplikuj codziennie na noc niewielką ilość odżywczej suplementacji V`Lumine™ na rzęsy tuż u ich nasady. Poprawę zauważysz już po kilku tygodniach. Dla podtrzymania efekt stosuj regularnie.

Discover The Beauty of You™

Odkryj Swoje Piękno™

Opakowanie o pojemności 4.0 ml wystarcza na 6 miesięcy
codziennej aplikacji (przy zastosowaniu zgodnie z zalecaniami producenta).

Bezpieczne produkty

Revitalash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.

Od 2009 roku  prowadzi akcję „Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi” i wspiera Amazonki.


Plazanet jest wyłącznym dystrybutorem marki RevitaLash® w Polsce.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

V`Lumine™ by RevitaLash® - odżywcza suplementacja

V`Lumine™ by RevitaLash® - odżywcza suplementacja

Odżywcza suplementacja do rzęs