Shrink To Fit

Dobry krem na cellulit - kosmetyki antycellulitowe

M SHRINK TO FIT

Ostatnie egzemplarze!

Dostępny

175,00 zł

+ Lista życzeń

Co to jest?

Czy wiedziałaś,  że cellulit to zwykłe komórki tłuszczowe tylko nieprawidłowo rozmieszczone w powierzchniowej warstwie skóry?  Efektem tego jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry ud, ramion i bioder zwana potocznie „pomarańczową skórką”. Czy kosmetyki antycellulitowe pomogą zlikwidować ten nieestetyczny efekt? Tak, pod warunkiem że będą działały dwukierunkowo, poprzez poprawę krążenia  i uelastycznienie skóry.

Niestety większość kosmetyków antycellulitowych spełnia tylko jedną z tych funkcji. Shrink to Fit jest wyjątkowy, ponieważ wykonuje te dwa zadania jednocześnie.Shrink to Fit to przede wszystkim dobry krem na cellulit doskonale radzący sobie z ’pomarańczową skórką’ na udach, ramionach i biodrach który zmienia ją w zdrowszą, jędrniejszą i gładszą. Działa dwukierunkowo poprzez poprawę słabego krążenia i uelastycznienie grudkowatej skóry.

Jak działa nasz dobry krem na cellulit?

  • redukuje widoczność cellulitu

  • napręża i ujędrnia skórę, aby zmniejszyć jej grudkowatość

  • uelastycznia strukturę skóry wygładzając ’pomarańczową skórkę’

Jak stosować?

Przez kolejne 30 dni codziennie przeznacz 20 sekund rano lub wieczorem na dokładne wmasowanie Shrink ToFit w bardziej zaokrąglone części Twojego ciała. Skorzystaj z naszej techniki masażu ’Mio Fit Skin Shrink To Fit’. Jedna porcja (1 naciśnięcie pompki) kremu starczy na nogę i pośladek. Możesz czuć, że ciężko jest wetrzeć tak małą porcję kremu w tak duży obszar ciała. Krem jest mocno skoncentrowany i chcemy, abyś naprawdę dobrze wmasowała go w cellulit; rób to energicznie, aby poprawić makro- i mikrocyrkulację za jednym razem.

100ml/3.4floz

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Shrink To Fit

Shrink To Fit

Dobry krem na cellulit - kosmetyki antycellulitowe