Zestaw Summer I

Odżywka do rzęs RevitaLash Advanced 2,0 ml + Biała Kosmetyczka

ZESTAW SUMMER I

260,00 zł

+ Lista życzeń

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy zestaw:

1.RevitaLash®  Advances 2,0ml – odżywka stymulująca wzrost rzęs, 3 miesięce codziennej kuracji

Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. RevitaLash® pozwala odbudować uszkodzone rzęsy oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania.

Produkt stosuje się na noc przy linii rzęs jak eyeliner.

Po około 3-4 miesiącach kuracji odżywką Revitalash dla podtrzymania efektu wystarczy używać dwa lub trzy razy w tygodniu. Produkt zalecany dla wszystkich kobiet, które pragną mieć piękne rzęsy i brwi.

Historia powstania produktu

Athena Cosmetics, ciesząca się pozycją światowego lidera w dziedzinie opracowywania innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków, która jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash, ma przyjemność ogłosić przełom w zaawansowanej technologii pielęgnacji rzęs wprowadzając na rynek (czerwiec 2011 USA, lipiec 2011 Polska) najnowszą formułę RevitaLash® Advanced.

Bezpieczny produkt

Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.

2. Biała kosmetyczka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw Summer I

Zestaw Summer I

Odżywka do rzęs RevitaLash Advanced 2,0 ml + Biała Kosmetyczka