zestaw NATURAL EYECON 3,5ml

Super promocja RevitaLash ® i  RevitaBrow ®

REVITALASH EYECON 3.5 ML

350,00 zł

+ Lista życzeń

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy zestaw zawierający:

1.RevitaLash®  Advances 3.5ml – odżywka stymulująca wzrost rzęs, 6 miesięcy codziennej kuracji

Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. RevitaLash®Eyelash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania.

Produkt stosuje się na noc przy linii rzęs jak eyeliner.

Po około 3-4 miesiącach kuracji odżywką Revitalash dla podtrzymania efektu wystarczy używać dwa lub trzy razy w tygodniu. Produkt zalecany dla wszystkich kobiet, które pragną mieć piękne rzęsy i brwi.

2.RevitaBrow® Advanced 1,5 ml - produkt przeznaczony do stymulowania wzrostu brwi.

Odżywka ma te sam składniki aktywne, co RevitaLash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa.

RevitaBrow® ADVANCED pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu epilacji i procesów starzenia. RevitaBrow® ADVANCED polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi.Spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.

RevitaBrow® ADVANCED stosujemy raz na dobę na umytą i suchą skórę specjalnym aplikatorem.

Nakładamy RevitaBrow® ADVANCED za pomocą kliku pociągnięć w obszarach brwi, gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i piękniejsze brwi.

Oryginalne produkty marki RevitaLash® są dostępne wyłącznie w gabinetach medycyny estetycznej, kosmetycznych i spa oraz na plazanet.pl

PLAZANET wyłączny dystrybutor marki RevitaLash® w Polsce.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

zestaw NATURAL EYECON 3,5ml

zestaw NATURAL EYECON 3,5ml

Super promocja RevitaLash®RevitaBrow®