CONTOUR REVITALASH® & MNEMOSLINE®

DAR SERCA & DAR ŚWIATŁA SLI*                                                   Piękne rzęsy & zdrowy mózg

3 685,00 zł

+ Lista życzeń

20% RABATU PO WPISANIU KODU: MNEMO20


REVITALASH®

DAR Serca doktor Michaela Brinkenhoffa dla chorej na raka żony Gayle RevitaLash® zawiera niedościgniony opatentowany BioPeptin Complex®

REVITALASH The Contour Collection - wielokrotnie nagradzana odżywka stymulująca wzrost rzęs RevitaLash Advanced 3,5ml, połączenie pentapeptydowej bazy z odżywczą maskarą Double-Ended Volume Set 2x2,5ml oraz zalotki do podkręcenia rzęs. Wszystko w sygnowanej kosmetyczce RevitaLash®.


MNEMOSLINE®

DAR Światła SLI*dla ludzkości Profesora Neurologa Chirurga Francesco Ferro Milone MNEMOSLINE® to opatentowany Neuro Stymulator Mózgu światłem SLI*

MNEMOSLINE® to opatentowane urządzenie elektroniczne z mikrokomputerem w formie okularów, które generując impulsy ledowe wprowadza mózg w stan alfa. Stymuluje do odbudowy sieć neuronów i ich połączenia synaptyczne pulsacyjnym światłem SLI* – Stimolazione Luminoza Intermittente na linii oko-mózg. To przełom w codziennej trosce o kondycję mózgu i procesów w nim zachodzących, które wpływają na każdy aspekt życia człowieka.

Wykorzystuje ważny aspekt stymulacji wizualnej w pracy mózgu , która jest kluczowa w syntezie białka BDNF. Białko to jest niezbędne dla wzrostu i różnicowania neuronów, synaps oraz do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Mnemosline® poprzez światło SLI relaksuje i uspokaja. Prowadzi do odnowy i regeneracji mózgu, który wpływa na stan naszego zdrowia.

Badania naukowe potwierdzają działanie mnemosline® na rehabilitację, ochronę i wzmocnienie pamięci, amnezję, depresję, bezsenność, stres, poprawę humoru i koncentracji oraz na inne problemy neurodegeneracyjne.

Z mnemosline® wchodzisz w ŚWIADOMY stan równowagi!

Wystarczy 10 minut regularnej kuracji!

Dla całej rodziny! Stymulacja wizualna mózgu do stanu alfa! To stan, w którym uspokajamy umysł.

WIĘCEJ INFORMACJI


Opakowanie urządzenia mnemosline® jest opakowaniem ekologicznym i podlega recyclingowi. Urządzenie mnemosline® w formie okularów zawiera mikroprocesor, nowej generacji baterie litowe oraz specjalnie zaprogramowane lampy led o leczniczym działaniu. Przewidywany termin użytkowania urządzenia w codziennych intensywnych terapiach, kuracjach dla całej rodziny to okres ponad 3 lat. Po tym okresie można się z nami kontaktować w celu zdania urządzenia i korzystnego zakupu nowego urządzenia. Okres 3 lat jest przyjęty dla używania produktu niemal non-stop. Mikroprocesor ma wewnętrzny licznik i za pomocą oprogramowania można sprawdzić autentyczne zużycie urządzenia. Celem producenta i zespołu Profesora Francesco Ferro Milone było stworzenie urządzenia stymulującego mózg do stanu alfa w celu wprowadzenia w stan relaksu, poprawy funkcji pamięci, przeciwdziałaniu bezsenności i depresji i innym problemom neurologicznym. Ze produktu może korzystać cała rodzina z wyłączeniem osób chorych na epilepsję i nieletnich. Średni koszt posiadania urządzenia mnemosline® dla całej rodziny to około 70 zł miesięcznie w przeliczeniu na 3 letni okres permanentnego używania przez całą rodzinę. Zaledwie 10 minut codziennej kuracji przynosi pierwsze efekty w poprawie nastroju!


Zestaw dostępny na:

www.revitalash.pl

www.plazanet.pl

www.mnemosline.pl

www.plazamedical.pl

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CONTOUR REVITALASH® & MNEMOSLINE®

CONTOUR REVITALASH® & MNEMOSLINE®

DAR SERCA & DAR ŚWIATŁA SLI*                                                  

Piękne rzęsy & zdrowy mózg