Serum ze śluzem ślimaka 58,5%

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z oznakami starości, trądzikiem, rozstępami, plamami i zaczerwienieniami skórnymi  32 ml (4 amp. x 8 ml) 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

400,00 zł

+ Lista życzeń

Skóra jak marzenie

Nasza skóra staje się zwiotczała z powodu naturalnych procesów starzenia się, przyspieszanych przez utratę wagi, korzystanie z solarium czy też nieprawidłową dietę. Dzięki serum Snailmed skóra odzyskuje funkcję regeneracji i właściwą elastyczność już po czterech tygodniach. Regularne stosowanie kremu Snailmed pozwoli Ci przekonać się na własnej skórze jak ogromny wpływ na Twój wygląd ma właściwa pielęgnacja dermokosmetykiem najwyższej jakości.

Recepta na urodę

Odpowiednie nawilżenie skóry kremem tworzy na jej powierzchni filtr, który zmniejsza parowanie. W efekcie tego procesu woda zatrzymywana jest w warstwie rogowej, co widoczne jest gołym okiem, a nasza skóra wygląda zdrowo i promieniście. Niezwykle ważnym jest, aby krem, który pokrywa naszą skórę był optymalnie dobraną kompozycją składników. Śluz ślimaka stanowi dla ludzkiej skóry uzupełnienie wszystkiego tego, co jest dla niej najważniejsze, aby wyglądać zdrowo i pięknie.

Zdrowy wygląd

Zaczerwienienia skóry oraz rumień pojawiają się lub nasilają pod wpływem stresu, zmian temperatury, alkoholu, uczuleń czy też nieodpowiedniej diety. Niezwykła kompozycja kremu Snailmed znacząco wspomaga redukcję zaczerwienienia skóry, jednocześnie chroniąc jej powierzchnię przed nawrotami rumienia, poprzez znaczne zmniejszenie wrażliwości skóry.

Piękna cera

Wybierając krem lub serum należy kierować się przede wszystkim jakością i skutecznością. Polska marka Snailmed zapewnia 100% pewność. Przekonaj się na własnej skórze. 

Zatrzymaj czas

Serum Snailmed zawierające czysty śluz ślimaka jest rewelacyjną kuracją przeciw wszelkim niedoskonałościom skórnym. Zapewnia skuteczną oraz naturalną odnowę skóry, wzbogaca ją oraz regeneruje uszkodzenia. Z upływem czasu nasza skóra starzeje się oraz staje się coraz bardziej nierówna. Naszym celem jest zaoferowanie klientom siły płynącej z przyrody, która od lat daje możliwość przedłużenia swojej młodości w 100% naturalny sposób .

Działanie

Optymalnie dobrane stężenie składników zapewnia efekty, które zachwycają najbardziej wymagających. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Serum ze śluzem ślimaka 58,5%

Serum ze śluzem ślimaka 58,5%

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z oznakami starości, trądzikiem, rozstępami, plamami i zaczerwienieniami skórnymi 32 ml (4 amp. x 8 ml)