Serum przeciwtrądzikowe

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z trądzikiem, plamami i zaczerwienieniami skórnymi  32ml  (4 amp. x 8 ml) 

Ten produkt nie występuje już w magazynie

500,00 zł

+ Lista życzeń

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z trądzikiem, plamami i zaczerwienieniami skórnymi. Bezkonkurencyjne serum w świecie dermokosmetyków. 

Idealna kompozycja śluzu ślimaka i totarolu pozwala odzyskać kontrolę w przypadku skóry trądzikowej (również w trądziku różowatym) hamując ilość bakterii będących główną przyczyną problemu. Skóra szybko się regeneruje i zaczyna funkcjonować prawidłowo.

Korzyści widoczne dla skóry to zmniejszone wydzielanie sebum, mniej widoczne pory, zmniejszenie wrażliwości o 80%, wyrównanie powierzchni i spadek ilości widocznych zaskórników. Snailmed jest liderem w walce ze zmianami trądzikowymi.

Bogactwo witamin pozwala zachować skórę trądzikową w idealnej kondycji nawet przy stosowaniu makijażu oraz pod wpływem szkodliwych czynników środowiska.

Redukcja wrażliwości

Wrażliwość skóry to problem pogłębiający się u coraz większej ilości osób. Obecnie znaleźć można wiele sposobów na nie podrażnienie skóry w przypadku jej wrażliwości. Krem Snailmed, nie zawiera dodatkowych barwników lub substancji aktywnych drażniących skórę, działa on za to w sposób niesamowicie skuteczny, powodując ponad 80% ZMNIEJSZENIE wrażliwości skóry, co powoduje nie tylko idealny podkład dla drażniących make-upów, ale również ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, których w obecnych czasach nie unikniemy.

Recepta na urodę

Odpowiednie nawilżenie skóry kremem tworzy na jej powierzchni filtr, który zmniejsza parowanie. W efekcie tego procesu woda zatrzymywana jest w warstwie rogowej, co widoczne jest gołym okiem a nasza skóra wygląda zdrowo i promieniście. Niezwykle ważnym jest, aby krem, który pokrywa naszą skórę był optymalnie dobraną kompozycją składników. Śluz ślimaka stanowi dla ludzkiej skóry uzupełnienie wszystkiego tego, co jest dla niej najważniejsze, aby wyglądać zdrowo i pięknie.

Zdrowy wygląd

Zaczerwienienia skóry oraz rumień pojawiają się lub nasilają pod wpływem stresu, zmian temperatury, alkoholu, uczuleń czy też nieodpowiedniej diety. Niezwykła kompozycja serum Snailmed znacząco wspomaga redukcję zaczerwienienia skóry, jednocześnie chroniąc jej powierzchnię przed nawrotami rumienia, poprzez znaczne zmniejszenie wrażliwości skóry.

Zdrowa skóra 

Nasza skóra staje się zwiotczała z powodu naturalnych procesów starzenia się, przyspieszanych przez utratę wagi, korzystanie z solarium czy też nieprawidłową dietę. Dzięki serum Snailmed skóra odzyskuje funkcję regeneracji i właściwą elastyczność już po czterech tygodniach. Regularne stosowanie kremu Snailmed pozwoli Ci przekonać się na własnej skórze jak ogromny wpływ na Twój wygląd ma właściwa pielęgnacja dermokosmetykiem najwyższej jakości.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Serum przeciwtrądzikowe

Serum przeciwtrądzikowe

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z trądzikiem, plamami i zaczerwienieniami skórnymi 32ml  (4 amp. x 8 ml)