Żele pod prysznic  

Prysznic to dobry sposób na rozpoczęcie i zakończenie każdego dnia. Jego największą zaletą jest to, jak różnorodnym może być doświadczeniem. Może być relaksujący, orzeźwiający, a także szybki i skuteczny w rozbudzeniu się po ciężkiej nocy. Wszystko w zależności od tego, czego akurat osobie biorącej prysznic najbardziej potrzeba, ile czasu ma do dyspozycji i jakie są jej osobiste preferencje danego dnia. Kluczem do każdego z tych rodzajów pryszniców jest nie tylko temperatura wody, ale także odpowiedni żel pod prysznic. Zanim wybierzesz najlepszy żel dla siebie, zastanów się jakie prysznice królują w Twojej łazience!

Żel pod prysznic bez SLS — relaks i odprężenie bez podrażnień

Ciało jest bardzo delikatne, wymaga odpowiedniej pielęgnacji i pewnej dozy subtelności. Skóra, mięśnie i liczne naczynia krwionośne codziennie wykonują skomplikowaną pracę, ułatwiając funkcjonowanie całego organizmu, dotleniają każdą komórkę, a także działają w procesach regeneracyjnych. Żeby te wszystkie zadania odbywały się bez zakłóceń, a skóra nie była szorstka, sucha i podrażniona, warto zadbać o to, jakie składniki znajdują się w składzie żelu pod prysznic. Rezygnując z dodatków SLS-ów i SLES-ów, czyli intensywnych środków czyszczących, nie naraża się wrażliwej warstwy lipidowej na przesuszenie. Przetestuj żel pod prysznic z dobrym składem. 

Czy żel pod prysznic naprawdę może relaksować? Jedną z odprężających cech żeli pod prysznic bez wątpienia jest inspiracja czerpana z aromaterapii Odpowiednio skomponowane bukiety zapachowe, pomagają się odprężyć, oderwać myśli od stresujących i frapujących problemów. Uspokajając umysł, a także masując ciało w trakcie prysznica, rozluźnia się napięte mięśnie. Na komfortowy i odprężający prysznic wpływają nie tylko aromaty skrywające się w opakowaniu żelu pod prysznic, ale także wrażenia, jakie są odczuwane tuż po prysznicu. Tylko miękka, gładka skóra wprowadzi Cię w stan największego odprężenia, dlatego warto sięgać po nawilżające żele pod prysznic.

Naturalne żele pod prysznic — szybkie odświeżenie i orzeźwienie

W naturze znajduje się wiele wspaniałych składników, które mają na człowieka zbawienny wpływ. Dlaczego tak przyjemna jest codzienna toaleta, kiedy wykorzystuje się naturalne żele pod prysznic? W czym tkwi sekret? Dzięki pięknym zapachom, które same w sobie wpływają kojąco na zmysły, działa też siła skojarzeń. Zapachy inspirowane naturą potrafią wywołać w ludzkiej wyobraźni same dobre wspomnienia. Zapach kwiatów kojarzy się z pięknymi chwilami, na przykład ze spacerem po łące. Z kolei aromaty lasu lub morskiej bryzy — z wakacjami, kąpielami i wspaniałymi wędrówkami. Co za tym idzie, zapachy nawiązujące do rześkich poranków, chłodnych mórz, jezior i rzek pomagają obudzić uczucie orzeźwienia w trakcie prysznica o wiele szybciej, niż zimna woda wypływająca z baterii. 

Produkty

Promocja!

Energetyzujący żel pod prysznic

28,00 zł 55,00 zł Oczekiwanie na dostawę

Nawilżające żele pod prysznic — ulga po ciężkim dniu, odprężenie po aktywności fizycznej

Jeśli dbasz o swoją kondycję i regularnie zażywasz aktywności fizycznej, żel pod prysznic bez SLS jest stworzony dla Ciebie! Częste wizyty na siłowni lub w innych miejscach treningów wpływają na częstszą konieczność mycia, co może narazić skórę na wysuszenie i podrażnienie, jeśli produkt myjący będzie zawierał zbyt silne detergenty. Wybierając żel pod prysznic z dobrym składem, zapewniasz swojemu ciału odpowiednią dozę delikatności, której potrzebuje po dużym wysiłku fizycznym — po pracy lub w ramach regularnych treningów.