Płyny do kąpieli 

Po długim i ciężkim dniu, pierwsza rzecz jaką chcemy zrobić po powrocie do domu, to wziąć długą, gorącą kąpiel z bąbelkami. Tradycyjnie wytwarzane mydła zawierają glicerynę, dzięki czemu nawilżają skórę podczas kąpieli. Naturalny płyn do kąpieli pozbawiony szkodliwych dla skóry składników to doskonały wybór nie tylko dla alergików, ale także osób, które troszczą się o to, w jaki sposób traktują swoje ciało.

Kosmetyki bez SLS i parabenów – co to właściwie znaczy?

Parabeny to kategoria chemicznych konserwantów stosowanych w kosmetykach od lat 20 XX wieku. Przemysł kosmetyczny od dawna polega na parabenach w celu zwiększenia trwałości produktów takich jak szampony, balsamy, odżywki czy mydła. Nasze kosmetyki są tego kompletnie pozbawione, ponieważ skutki uboczne długotrwałego narażenia na parabeny mogą być szkodliwe. Podczas gdy prawie wszystkie kosmetyki zawierają jakiś rodzaj konserwantów, aby wydłużyć ich trwałość, kosmetyki z naszego sklepu są odpowiednio wyselekcjonowane, aby do rąk naszych klientów trafiało to, co najlepsze.

Niektórzy użytkownicy nienaturalnych kosmetyków reagują alergicznie na parabeny. Ta reakcja może obejmować:

  • zaczerwienienie,

  • podrażnienie,

  • swędzącą skórę,

  • łuszczenie.

Parabeny mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, zwłaszcza jeśli mamy z nimi regularny kontakt podczas codziennej pielęgnacji. W trosce o swoje bezpieczeństwo warto wybierać sprawdzone, naturalne kosmetyki bez SLS i parabenów.

Relaksujące kosmetyki do kąpieli – wybierz najlepsze produkty

Niezliczenie wiele korzyści płynie z brania regularnych, odprężających kąpieli. Wanna wypełniona gorącą wodą, światło świec oraz najwyższej jakości kosmetyki do kąpieli to niezastąpiony zestaw, który pomaga ukoić zmysły. Produkty z naszego sklepu pozostawiają skórę nawilżoną, zapobiegają jej wysychaniu i powstawaniu drobnych pęknięć, które często pojawiają się, gdy jest sucha.

Prysznic, mycie włosów czy relaks w wannie to nawyki, które pozytywnie wpływają na nasz nastrój na początku dnia i świetnie nas uspokajają wieczorem. Ważne jest, by wybierać kosmetyki do tego przeznaczone oraz dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb, by czerpać z tych czynności 100% korzyści zarówno dla ciała i skóry, jak i samopoczucia. Możemy poprawić jakość naszego życia, ciesząc się małymi codziennymi przyjemnościami, takimi jak poświęcenie dodatkowych pięciu minut na zadbanie o siebie, skupiając się na pielęgnacji skóry.

Produkty

Promocja!

Regenerujący płyn do kąpieli

34,00 zł 68,00 zł Oczekiwanie na dostawę

Naturalne kosmetyki do kąpieli ukojeniem dla skóry

Właściwa pielęgnacja skóry to coś, co wykracza poza regularne branie prysznica i unikanie słońca. Ma to również związek z jakością produktów, których używamy do nawilżenia, odżywienia oraz mycia naszej skóry. Najważniejszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że istnieje wiele produktów do pielęgnacji skóry, ale wiedza, które z nich warto kupić, jest kluczem do zachowania zdrowej skóry na długo.

Nasze kosmetyki bez SLS i parabenów, przeznaczone do pielęgnacji, pozwolą skórze czerpać same korzyści i uniknąć szkodliwych skutków. Używanie naturalnych produktów jest nie tylko dobre dla skóry i ogólnego stanu zdrowia, ale także dla środowiska, pozwala dołożyć swoją cegiełkę w walce o dobro planety. Zachęcamy do zapoznania się naturalnymi produktami dostępnymi w naszym sklepie.