Odżywki Revitalash 

Zmagasz się z rzadkimi, słabymi włoskami na brwiach i rzęsach? Marzy Ci się imponujący rząd ciemnych, powabnych włosków? Nic w tym dziwnego, to brwi i rzęsy sprawiają, że spojrzenie naprawdę nabiera głębi, a twarz charakteru. Nie każdy posiada naturalnie gęste i ciemne brwi i rzęsy, które wyróżniają go z tłumu. Nie potrzebujesz makijażu, żeby zachwycać głębokim i intensywnym spojrzeniem swoich oczu! Wystarczy, że zadbasz o swoje brwi i rzęsy, wykorzystując najnowszą technologię, zamkniętą w niewielkim opakowaniu. Odżywka revitalash do włosów jest jednocześnie cudownym środkiem i luksusowym spa.

Produkty

Odżywka stymulująca wzrost rzęs - 3 miesięczna kuracja NOWE OPAKOWANIE

Odżywka stymulująca wzrost rzęs - 7 tygodni kuracji                     NOWE OPAKOWANIE

Odżywka stymulująca wzrost rzęs - 6 miesięczna kuracja          NOWE OPAKOWANIE

ODŻYWKA STYMULUJĄCA WZROST BRWI 1,5 ml                     NOWE OPAKOWANIE

DAR SERCA & DAR ŚWIATŁA SLI*                                                   Piękne włosy & zdrowy mózg

Zestaw zawiera:                                                                REVITALASH® THICKENING SHAMPOO - 250 ml REVITALASH® THICKENING CONDITIONER - 250 ml                   VOLUME ENHANCING FOAM - 55 ml

Odżywka revitalash do rzęs - unikalna formuła stworzona dla Twoich rzęs

Zaawansowana technologicznie formuła pomaga stymulować wzrost włosków i gwarantuje olśniewające efekty. Produkty zawierają chroniony patentem BioPeptin Complex, zawierający najwyższej jakości wyciągi roślinne. To właśnie te wyciągi sprawiają, że odżywka revitalash do włosów dociera do głębszych warstw skóry. Ich działanie i skuteczność zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. Niezależnie od tego, czy lubisz cienkie i mocno zarysowane brwi, czy stawiasz na najmodniejszy od kilku sezonów, naturalny wygląd brwi — odżywka revitalash pomoże ci osiągnąć wymarzony efekt. Przy regularnym stosowaniu, będziesz zachwycona wyglądem swoich rzęs, brwi i włosów.

Odżywka revitalash — klucz do zjawiskowo gęstych rzęs i brwi

Żeby odrzucić sztuczne rzęsy i pogrubiające maskary, zadbaj o podstawy… swoich włosów. Zmotywuj cebulki włosowe do intensywniejszej pracy i wzmocnij posiadane włoski, koktajlem wspaniałych składników, zamkniętych w niewielkim opakowaniu odżywki revitalash. Ozdób swoje oko prawdziwym wachlarzem ciemnych i zdrowych rzęs. Odżywka revitalash do rzęs to najlepsza inwestycja, kiedy marzysz o rzęsach, jak u największych gwiazd ekranu. A jeśli Twoje brwi potrzebują ratunku po latach wyskubywania ich do cienkiej linii — odbuduj je, wystarczy odżywka revitalash do brwi.

Odżywki revitalash — jak je stosować?

Odżywka revitalash do rzęs powinna być nałożona po demakijażu i dokładnym zmyciu wszystkich produktów do niego użytych. Jeśli na skórze pozostanie tłusty film, produkt nie dotrze tam, gdzie powinien. Odżywki revitalash należy nakładać tuż u nasady włosów, w miejscu, w którym znajdują się cebulki włosowe. Podobnie odżywka revitalash do brwi — trzeba nałożyć ją tuż przy skórze, tam, gdzie włoski wyrastają i tam, gdzie chcemy, żeby ich więcej wyrosło w przyszłości. Odżywka revitalash musi zostać nałożona na skórę i pozostawiona aż do wyschnięcia. Nie należy jej zmywać ani wycierać — niech każdy ze składników się wchłonie w głąb skóry. Zarówno seria revitalLash, jak i revitabrow ma odpowiednio zaprojektowany aplikator, tak żeby nakładanie odżywki było szybkie i banalnie proste.

Wybierz serię Eternally Pink, jeśli chcesz wesprzeć szerzenie świadomości na temat profilaktyki raka piersi i wagi regularnych badań. Zamawiając odżywkę online, zrobisz to w dwie minuty — a kolejne 10 możesz poświęcić na dokładne samobadanie, które należy powtarzać raz w miesiącu.