Snailmed : kosmetyki ze śluzem ślimaka

Snailmed

Pierwsze kosmetyki powstawały z samych produktów i składników występujących w naturze, nic więc dziwnego, że i dziś natura inspiruje najwspanialsze odkrycia w kosmetologii. Każdy produkt, w którym znajdują się ekstrakty roślinne i naturalne składniki, fantastycznie wpływa na skórę i dają spektakularne efekty. Nie inaczej było w przypadku produktów ze śluzem ślimaka. Chociaż krem ze śluzem ślimaka pojawia się na wielu półkach w drogerii, to sam ślimak jest bardzo niepozornym stworzeniem, po którym nikt nie spodziewałby się, że zrewolucjonizuje rynek kosmetyczny. Kosmetyki ze śluzem ślimaka to bogactwo wartości odżywczych i element wielu profesjonalnych zabiegów kosmetycznych.Śluz ślimaka w kosmetyce zaskoczył wszystkich, podbijając serca konsumentów na całym świecie. Warto wspomnieć, że sam śluz ślimaka pozyskiwany jest w zupełnie bezpiecznym dla ślimaków procesie. Pozyskiwanie śluzu trwa kilka dni, w trakcie którch ślimaki poddawane są oczyszczaniu i zaczynają wytwarzać kryptozynę, aktywny składnik wykorzystywany w kremach.

Produkty

Profesjonalne Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka i peptydami 32 ml (4 amp. x 8 ml) 

690,00 zł Oczekiwanie na dostawę

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z trądzikiem, plamami i zaczerwienieniami skórnymi 32ml  (4 amp. x 8 ml) 

500,00 zł Oczekiwanie na dostawę

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z oznakami starości, trądzikiem, rozstępami, plamami i zaczerwienieniami skórnymi 32 ml (4 amp. x 8 ml) 

400,00 zł Oczekiwanie na dostawę

Krem ze śluzu ślimaka — efekty i działanie

Powszechnie wiadomo, iż stosując preparaty z czystym śluzem ślimaka regularnie, przedłużamy naszą młodość poprzez pobudzenie skóry do prawidłowego działania. Nie ma lepszego „pokarmu” dla naszej skóry niż zawarte w śluzie ślimaka aktywne substancje, niezbędne do przeciwstawiania się starości. Stosowanie kremów lub serum z czystym śluzem ślimaka jest też wskazane w przypadku codziennego nakładania makijażu oraz przebywania w miejscach klimatyzowanych, lub zanieczyszczonych. Zadbaj o swoją skórę, wybierając serum lub krem ze śluzem ślimaka. Z tych produktów możesz korzystać solo lub w połączeniu z innymi krokami w pielęgnacji. Serum ze śluzem ślimaka dobrze sprawdzi się pod krem nawilżający, pod krem z filtrem, a także pod makijaż. Nałożone minimum piętnaście minut przed kolejną warstwą kremu lub nałożeniem makijażu, dobrze się wchłania i nie roluje w ciągu dnia, nawilżając skórę zapewnia jej zniewalający wygląd. Już niewielka ilość produktu, nakładana regularnie przynosi znaczące rezultaty.

Śluz ślimaka na twarz — jakie jeszcze daje korzyści?

Czysty śluz ślimaka jest również niezwykle skuteczny w wyrównywaniu powierzchni skóry oraz zwalczaniu zmarszczek i stanów zapalnych cery trądzikowej. Właściwości rozjaśniające cerę, zwiększające elastyczność oraz silnie regenerujące to podstawy działania czystego śluzu ślimaka. Krem ze śluzem ślimaka to krok w stronę młodej, napiętej cery bez sięgania po lifting i botoks. Serum ze śluzem ślimaka przenika do głębszych warstw skóry, gdzie pobudza mikrocyrkujację, dogłębnie odżywia i napina skórę. Warto także stosować śluz ślimaka na twarz z zatkanymi porami i z tendencją do wyprysków. Kosmetyki ze śluzem ślimaka pomagają walczyć z niedoskonałościami, plamami, przebarwieniami i zaczerwieniami. Zmniejszają też ilość zaskórników, pomagają ukryć rozszerzone pory i wyrównują powierzchnie skóry.

Śluz ślimaka w kosmetyce pomaga zatrzymać młodość, bez konieczności sięgania po skalpel i inne zabiegi inwazyjne. Dodaj do serum ze śluzu ślimaka do swojej codziennej kuracji przeciwstarzeniowej, niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku. Im szybciej zaczniesz stosowanie produktów anti-aging, tym szybciej zaczną działać i zatrzymywać dla Ciebie młodość.

Serum ze śluzu ślimaka — kto go stworzył i dlaczego jeszcze warto go używać?

Największym europejskim producentem oferującym kosmetyki ze śluzem ślimaka jest rodzime przedsiębiorstwo Snailmed. Zabiegi z czystym śluzem są nie tylko świetnym sposobem na przywrócenie prawidłowego funkcjonowania i zdrowego wyglądu skóry, ale warto je również stosować po innych zabiegach, na przykład tych z użyciem kwasów. Dzięki badaniom potwierdzającym skuteczność oraz przejrzystości składu, krem gwarantuje najlepszą jakość oraz efekty widoczne już po pierwszym użyciu.