Snailmed : kosmetyki ze śluzem ślimaka

Snailmed

Powszechnie wiadomo, iż stosując preparaty z czystym śluzem ślimaka regularnie, przedłużamy naszą młodość poprzez pobudzenie skóry do prawidłowego działania. Nie ma lepszego „pokarmu” dla naszej skóry niż zawarte w śluzie ślimaka aktywne substancje, niezbędne do przeciwstawiania się starości. Stosowanie kremów lub serum z czystym śluzem ślimaka jest też wskazane w przypadku codziennego nakładania makijażu oraz przebywania w miejscach klimatyzowanych lub zanieczyszczonych.

Czysty śluz ślimaka jest również niezwykle skuteczny w wyrównywaniu powierzchni skóry oraz zwalczaniu zmarszczek i stanów zapalnych cery trądzikowej. Właściwości rozjaśniające cerę, zwiększające elastyczność oraz silnie regenerujące to podstawy działania czystego śluzu ślimaka. 

Największym europejskim producentem preparatów ze śluzem ślimaka jest rodzime przedsiębiorstwo Snailmed. Zabiegi z czystym śluzem są nie tylko świetnym sposobem na przywrócenie prawidłowego funkcjonowania i zdrowego wyglądu skóry, ale warto je również stosować po innych zabiegach, na przykład tych z użyciem kwasów. Dzięki badaniom potwierdzającym skuteczność oraz przejrzystości składu, możemy być pewni jakości produktu i efektów widocznych już po pierwszym użyciu.

Warto wspomnieć, że sam śluz ślimaka pozyskiwany jest w zupełnie bezpiecznym dla ślimaków procesie.

Produkty

Profesjonalne Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka i peptydami 32 ml (4 amp. x 8 ml) 

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z trądzikiem, plamami i zaczerwienieniami skórnymi 32ml  (4 amp. x 8 ml) 

Serum Snailmed z czystym śluzem ślimaka to bogactwo właściwości i idealne rozwiązanie w walce z oznakami starości, trądzikiem, rozstępami, plamami i zaczerwienieniami skórnymi 32 ml (4 amp. x 8 ml)