OUTLET 

Produkty zakupione w dziale OUTLET nie podlegają wymianie i zwrotom.
Zapis Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego
(Dz. u. 141, poz.1176 ze zm.).
Zgodnie z art. 7 tej ustawy "Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru konsupcyjnego z umową, gdy kupujący w chwili zawarcia umowy o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć."

Produkty

Odżywka stymulująca wzrost rzęs-1ml TESTER. Produkt nie zawiera kartonowego opakowania, zabezpieczony jest ochronną folią. Krótsza data ważności: grudzień 2018r. 

Nowy

Perfekcyjnie dobrany zestaw doskonałej kuracji dla brwi. Zestaw nie posiada oryginalnego opakowania. Produkty zabezpieczone są ochronną folią.

RevitaLash® Fineline Primer - wypełniająca baza pod makijaż. Podstawa perfekcyjnie wykonanego makijażu! Baza jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Natychmiastowy efekt jedwabiście gładkiej i elastycznej skóry! RevitaLash® Fineline Primer - wypełniająca baza pod makijaż. Podstawa perfekcyjnie wykonanego makijażu! Baza jest nowa, zabezpieczona ochronną folią, jednak kartonowe opakowanie jest uszkodzone. 

Stymulujący wzrost i zwiększający objętość włosów spray o ukierunkowanym działaniu.  Opakowanie może być uszkodzone.

Stymulujący wzrost i zwiększający objętość włosów spray o ukierunkowanym działaniu.  Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Nowy

Stymulująca wzrost, szybko wchłaniająca się pianka zwiększająca objętość włosów. TESTER poj. 46 ml

Stymulująca wzrost, szybko wchłaniająca się pianka zwiększająca objętość włosów. Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Intensywnie napigmentowany eyeliner w formie kremowej kredki z witaminą E, o łatwej aplikacji i długotrwałym efekcie. Opakowanie może być uszkodzone.

Promocja!

Orzeźwiający żel dla aktywnych mięśni

60,00 zł 115,00 zł Dostępny
Promocja!

energetyzujący i chłodzący żel dla zmęczonych nóg

60,00 zł 120,00 zł Dostępny