OUTLET 

Produkty zakupione w dziale OUTLET nie podlegają wymianie i zwrotom.
Zapis Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego
(Dz. u. 141, poz.1176 ze zm.).
Zgodnie z art. 7 tej ustawy "Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru konsupcyjnego z umową, gdy kupujący w chwili zawarcia umowy o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć."

Produkty

Intensywnie napigmentowany eyeliner w formie kremowej kredki z witaminą E, o łatwej aplikacji i długotrwałym efekcie. Opakowanie może być uszkodzone.

RevitaLash® Fineline Primer - wypełniająca baza pod makijaż. Podstawa perfekcyjnie wykonanego makijażu! Baza jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Natychmiastowy efekt jedwabiście gładkiej i elastycznej skóry! RevitaLash® Fineline Primer - wypełniająca baza pod makijaż. Podstawa perfekcyjnie wykonanego makijażu! Baza jest nowa, zabezpieczona ochronną folią, jednak kartonowe opakowanie jest uszkodzone. 

Formuła o leczniczym działaniu na skórę głowy. Szampon jest nowy, jednak nie zawiera kartonowego opakowania. 

Stymulujący wzrost i zwiększający objętość włosów spray o ukierunkowanym działaniu.  Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Stymulujący wzrost i zwiększający objętość włosów spray o ukierunkowanym działaniu.  Opakowanie może być uszkodzone.

Stymulująca wzrost, szybko wchłaniająca się pianka zwiększająca objętość włosów. Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Stymulująca wzrost, szybko wchłaniająca się pianka zwiększająca objętość włosów. TESTER poj. 46 ml

Promocja!

Orzeźwiający żel dla aktywnych mięśni

60,00 zł 115,00 zł Dostępny
Promocja!

energetyzujący i chłodzący żel dla zmęczonych nóg

60,00 zł 120,00 zł Dostępny