OUTLET 

Produkty zakupione w dziale OUTLET nie podlegają wymianie i zwrotom.
Zapis Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego
(Dz. u. 141, poz.1176 ze zm.).
Zgodnie z art. 7 tej ustawy "Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru konsupcyjnego z umową, gdy kupujący w chwili zawarcia umowy o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć."

Produkty

Nowy

RevitaLash Advanced 3,5 ml, Volumizing Primer 3.0 ml, Volumizing Mascara 3.0 ml, Defining Liner Eyeliner 3 g

Nowy

Odżywka stymulująca wzrost rzęs - 6 miesięcy kuracji. Produkt zabezpieczony ochronną folią, bez opakowania zewnętrznego.

Nowy

Odżywka stymulująca wzrost rzęs - 7 tygodni kuracji. Produkt zabezpieczony ochronną folią, bez opakowania zewnętrznego.

Nowy

Produkt przeznaczony specjalnie do stymulowania wzrostu brwi. Kartonowe opakowanie uszkodzone, produkt zabezpieczony ochronną folią.

Intensywnie napigmentowany eyeliner w formie kremowej kredki z witaminą E, o łatwej aplikacji i długotrwałym efekcie.  Eyeliner jest nowy, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Intensywnie napigmentowany eyeliner w formie kremowej kredki z witaminą E, o łatwej aplikacji i długotrwałym efekcie. Opakowanie może być uszkodzone.

Wielozadaniowy stylizująco-koloryzujący żel do brwi - jasnobrązowy. Produkt bez kartonowego opakowania, zabezpieczony ochronną folią.

RevitaLash® Fineline Primer - wypełniająca baza pod makijaż. Podstawa perfekcyjnie wykonanego makijażu! Baza jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Stymulujący wzrost i zwiększający objętość włosów spray o ukierunkowanym działaniu.  Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania.

Promocja!

Orzeźwiający żel dla aktywnych mięśni

60,00 zł 115,00 zł Dostępny
Promocja!

Energetyzujący i chłodzący żel dla zmęczonych nóg

60,00 zł 120,00 zł Dostępny