OUTLET 

Produkty zakupione w dziale OUTLET nie podlegają wymianie i zwrotom.
Zapis Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego
(Dz. u. 141, poz.1176 ze zm.).
Zgodnie z art. 7 tej ustawy "Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru konsupcyjnego z umową, gdy kupujący w chwili zawarcia umowy o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć."

Produkty

Nowy

Stymulujący wzrost i zwiększający objętość włosów spray o ukierunkowanym działaniu.  Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Nowy

Odżywka stymulująca wzrost włosów 46ml Pojemność 46ml Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Nowy

Zestaw Try Me! Zestaw idealny na wakacje czy podróż służbową ! W skład zestawu wchodzi szampon Thickening Shampoo oraz odżywka do spłukiwania Thickening Conditioner  Produkty nie zawierają kartonowego opakowania. Zabezpieczone są ochronną folią.

Nowy

Kompleksowa intensywna kuracja, która aktywnie pobudza do wzrostu bardzo słabe, zniszczone i wymagające natychmiastowej regeneracji rzęsy. Odżywka jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Nowy

RevitaLash® Fineline Primer - wypełniająca baza pod makijaż. Podstawa perfekcyjnie wykonanego makijażu! Baza jest nowa, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Nowy

Wielozadaniowy stylizująco-koloryzujący żel do brwi. Żel jest nowy, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Nowy

Intensywnie napigmentowany eyeliner w formie kremowej kredki z witaminą E, o łatwej aplikacji i długotrwałym efekcie.  Eyeliner jest nowy, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.

Nowy

Niebieski podkład do rzęs RevitaLash® Pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy ułatwiając nałożenie mascary oraz pokrywa rzęsy jedwabiście matową formułą, dzięki której tusz trzyma się lepiej.  Primer jest nowy, jednak produkt nie zawiera kartonowego opakowania. Zabezpieczony jest ochronną folią.