Pielęgnacja skóry

Pragniesz zadbać o sylwetkę? Ćwiczenia i dieta nie wystarczą. Jeśli dodatkowo zmagasz się z rozstępami lub cellulitem, powinnaś sięgnąć po profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji ciała. Odżywka na skórę czy krem ujędrniający sprawią, że poczujesz się doskonale!

Zastanawiasz się, dlaczego skóra stała się wiotka? Przyczyną może być niedobór składników odpowiadających za jej jędrność. Wykorzystaj siłę drzemiącą w preparatach pielęgnacyjnych – kosmetyki Mio to najlepsze rozwiązanie dla Twojego ciała. Pomocny okaże się krem na cellulit Shrink To Fit, krem do pielęgnacji biustu Boob Tube +, a także serum zwiększające naprężenie skóry Skin Tight. Wystarczy stosować je dwa razy dziennie, aby uzyskać zadowalające rezultaty. Każdy kosmetyk wyszczuplający i odżywczy dostępny w linii Mio ma jeszcze jedną zaletę – doskonale się wchłania, pozostawiając skórę jędrną i przyjemną w dotyku.

Zapomnij o rozstępach i cellulicie! Ciesz się szczupłą sylwetką, kształtnym biustem i płaskim brzuchem dzięki pielęgnacji zamkniętej w odżywczych tubkach Mio!

Produkty

Promocja!

Zestaw odżywiający dla Twojej skóry

59,00 zł 120,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Promocja!

Ultra wzmocnienie dla Twojej skóry

59,00 zł 120,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Promocja!

Skuteczny krem do pielęgnacji biustu na jędrne piersi

39,00 zł 83,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Promocja!

Orzeźwiający żel dla aktywnych mięśni

29,00 zł 58,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Promocja!

Serum zwiększające naprężenie skóry

44,00 zł 88,00 zł Oczekiwanie na dostawę