Kosmetyki do włosów

Marzysz o lśniących i zdrowych włosach, które będziesz mogła bez najmniejszego problemu ułożyć w dowolną fryzurę? Wszystko to może się spełnić, jeśli w Twojej kosmetyczce znajdą się środki do pielęgnacji włosów o specjalnie opracowanym składzie. Wśród nich znajduje się m.in. maska detoksykująca, szampon czy odżywka na porost włosów RevitaLash Advanced.

Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji włosy kruche, łamliwe i pozbawione blasku odzyskują piękny wygląd. Już po kilku aplikacjach odżywki, szamponu lub maski detoksykującej zauważysz, że na szczotce nie pozostaje żaden kosmyk – stają się mocniejsze, gęstsze i nie szkodzi im nawet ciepłe powietrze suszarki czy też wysoka temperatura podczas prostowania. Co ważne, w tym samym czasie możesz używać swoich ulubionych kosmetyków do stylizacji. 

Przekonaj się na własnej głowie o skuteczności odżywki do włosów RevitaLash Advanced, a także pozostałych produktów. Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji zauważysz, że włosy staną się gęstsze, bardziej lśniące i zdrowsze!

Produkty

Wyjątkowy szampon zagęszczający RevitaLash o właściwościach pogrubiająco-wygładzających zawiera odpowiednio dobrane składniki, które optymalizują stan skóry głowy poprzez oczyszczanie i wzmacnianie włosów, chroniąc jednocześnie przed szkodliwym działaniem środowiska.

Zestaw zawiera:                                                                REVITALASH® THICKENING SHAMPOO - 250 ml REVITALASH® THICKENING CONDITIONER - 250 ml                   VOLUME ENHANCING FOAM - 55 ml

Promocja!

Zestaw Unwash -Bio-myjąca odżywka oczyszczająca, zapobiegająca niszczeniu myjąca odżywka 400 ml -Płyn usuwający pozostałości 190 ml -Maska nawilżająca 190 ml

150,00 zł 188,00 zł Dostępny
Promocja!

Nieobciążający żel do stylizacji włosów kręconych 355 ml

99,00 zł 110,00 zł Dostępny
Promocja!

Odżywka głęboko nawilżająca do włosów kręconych 236 ml

99,00 zł 110,00 zł Dostępny