Odżywki do włosów

Marzysz o lśniących i zdrowych włosach, które będziesz mogła bez najmniejszego problemu ułożyć w dowolną fryzurę? Wszystko to może się spełnić, jeśli w Twojej kosmetyczce znajdą się środki do pielęgnacji włosów o specjalnie opracowanym składzie. Wśród nich znajduje się m.in. maska detoksykująca, szampon czy odżywka na porost włosów RevitaLash Advanced.

Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji włosy kruche, łamliwe i pozbawione blasku odzyskują piękny wygląd. Już po kilku aplikacjach odżywki, szamponu lub maski detoksykującej zauważysz, że na szczotce nie pozostaje żaden kosmyk – stają się mocniejsze, gęstsze i nie szkodzi im nawet ciepłe powietrze suszarki czy też wysoka temperatura podczas prostowania. Co ważne, w tym samym czasie możesz używać swoich ulubionych kosmetyków do stylizacji. 

Przekonaj się na własnej głowie o skuteczności odżywki do włosów RevitaLash Advanced, a także pozostałych produktów. Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji zauważysz, że włosy staną się gęstsze, bardziej lśniące i zdrowsze!

Produkty

Zestaw zawiera:                                                                REVITALASH® THICKENING SHAMPOO - 250 ml REVITALASH® THICKENING CONDITIONER - 250 ml                   VOLUME ENHANCING FOAM - 55 ml

Zestaw Unwash -Bio-myjąca odżywka oczyszczająca, zapobiegająca niszczeniu myjąca odżywka 400 ml -Płyn usuwający pozostałości 190 ml -Maska nawilżająca 190 ml