PLAZANET

O nas

Firma Plazanet istnieje na Polskim rynku od 2005 roku.  Od początku naszej działalności dbamy o wysokie standardy obsługi klientów starając się dostarczać profesjonalne produkty kosmetyczne o najwyższej jakości, spełniające oczekiwania konsumentów. Inspirują nas współczesne, świadome siebie kobiety, dbające o swoje piękno i zdrowie oraz ich indywidualne potrzeby. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski kosmetyków marek Revitalash oraz  MioSkincare. Oferujemy także produkty kosmetyczne, innych znanych marek cieszących się międzynarodowym uznaniem takich jak: 

Wychodząc naprzeciw/mając na uwadze oczekiwaniom klientów ciągle rozwijamy współpracę z najlepszymi firmami kosmetycznymi na świecie co pozwala nam na sukcesywne poszerzanie asortymentu oferowanych produktów kosmetycznych, o nowe i innowacyjne produkty,  spełniające  potrzeby najbardziej wymagających konsumentów.

Cele

Naszym celem jest nie tylko satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, ale także  zwiększenie świadomości współczesnych kobiet w zakresie profilaktyki raka piersi.
Stawiamy sobie konkretne cele- nieustanny rozwój firmy połączony z działalnością charytatywną. Filozofią i ideą naszej firmy jest więc promowanie indywidualnego piękna i zdrowego trybu  życia.

Działalność charytatywna

Bądź piękna. Bądź świadoma. Zmieniaj razem z nami świat…

Firma Plazanet wspiera działalność ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń „Amazonki” poprzez promowanie informacji na rzecz popularyzacji wiedzy na temat profilaktyki raka piersi

logo amazonki

www.amazonkifederacja.pl


RevitaLash Polska
Mój
koszyk

Brak produktów

Do ustalenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma:

Brutto

Potwierdź zamówienie