Kosmetyki i odżywki do włosów

na stronę
Pokazuje 13 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 13 - 18 z 18 elementów

włosy 

włosy

Marzysz o lśniących i zdrowych kosmykach, które będziesz mogła bez najmniejszego problemu ułożyć w dowolną fryzurę? Wszystko to może się spełnić, jeśli w Twojej kosmetyczce znajdą się środki do pielęgnacji włosów o specjalnie opracowanym składzie. Wśród nich znajduje się m.in. maska detoksykująca, suchy szampon czy odżywka na porost włosów RevitaLash Advanced.

Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji włosy kruche, łamliwe i pozbawione blasku odzyskują piękny wygląd. Już po kilku aplikacjach odżywki, szamponu lub maski detoksykującej zauważysz, że na szczotce nie pozostaje żaden kosmyk – stają się mocniejsze, gęstsze i nie szkodzi im nawet ciepłe powietrze suszarki czy też wysoka temperatura podczas prostowania. Co ważne, w tym samym czasie możesz używać swoich ulubionych kosmetyków do stylizacji.

Przekonaj się na własnej głowie o skuteczności odżywki do włosów RevitaLash Advanced, a także pozostałych produktów. Dzięki regularnemu stosowaniu kosmetyków do pielęgnacji zauważysz, że kosmyki staną się gęstsze, bardziej lśniące i zdrowsze!

RevitaLash Polska
Mój
koszyk

Brak produktów

Do ustalenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma:

Brutto

Potwierdź zamówienie