oczy 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

oczy 

oczy

Gęste, długie rzęsy to najpiękniejsza oprawa i ozdoba oczu, którą jeszcze bardziej mogą podkreślić estetycznie prezentujące się brwi. Aby uzyskać taki efekt, niezbędna jest po pierwsze, odpowiednia pielęgnacja, a po drugie upiększanie. Dlatego też polecamy kosmetyki do rzęs i brwi, dzięki którym będziesz mogła bardzo szybko cieszyć się pozytywnymi efektami. Odżywka do rzęs i brwi, jakiej właśnie potrzebujesz.
W naszej ofercie dostępna jest najlepsza odżywka do rzęs. RevitaLash Advanced to produkt, którego skuteczność potwierdzają badania pięciu niezależnych instytutów badawczych i ponad 90% zadowolonych użytkowników. Zacznij stosować ją już dziś, aby zaledwie po trzech tygodniach cieszyć się gęstymi, długimi i zdrowymi rzęsami. Nakładaj kosmetyk u nasady rzęs bez obawy, że wywoła podrażnienia lub reakcję alergiczną. 
Wzmocnij efekt długich i gęstych rzęs. Zamów odżywkę do brwi lub wielozadaniowy stylizująco-koloryzujący żel. Polecamy również inne kosmetyki pielęgnacyjne oraz upiększające oprawę oczu. Już dziś czekają Cię piękne zakupy w Plazanet. 

RevitaLash Polska
Mój
koszyk

Brak produktów

Do ustalenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma:

Brutto

Potwierdź zamówienie